Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Czternastego stycznia pojawiła się nowa aktualizacja - kompilacji 1147.39, wprowadza kilka zmian:

  NOWA RZECZ: Radary z układem fazowym (PESA/AESA) cierpią z powodu degradacji wzmocnienia (stąd efektywna redukcja zasięgu) podczas próby wykrycia celów znajdujących się daleko poza zasięgiem anteny, zarówno w płaszczyźnie poziomej, jak i pionowej.

 ce95ceb9ceba. 3

Schemat pokazany powyżej pokazuje różnicę zasięgu między zestawem do skanowania (APG-68(V)9) a dwoma opcjami radaru AESA dla samolotu F-16. Zwróć uwagę na znaczny spadek dużego zakresu wykrywania poza zerem na dwóch AESA ze względu na zmniejszenie wzmocnienia. Oprócz zmian w kodzie radaru różnica jest również wyświetlana na mapie:

widokos

 Na zdjęciu poniżej przykładowy wzorzec pokrycia wyglądający jak kwiat na statku wynika z indywidualnych frontu SPY-1, z których każda jest anteną PESA):

 lB5BXn6

NOWA RZECZ: Komórka rozdzielczości radaru. Jeśli w komórce rozdzielczości znajduje się wiele jednostek, radar wykryje tylko jedną z nich. Ta cecha daje dodatkową korzyść systemom radarowym o wyższej częstotliwości, ponieważ są one w stanie lepiej rozróżniać cele znajdujące się blisko siebie.

Więcej informacji znajdziecie na stronie (angielska wersja językowa): https://www.radartutorial.eu/01.basics/The%20resolution%20cell.en.html

Wszystkie nowości dołączono do wszystkich scenariuszy kampanii Kaszmir Fire

Poza tym dodatkowo naprawiono/poprawiono scenariusze (Operacja Brass Drum, Shifting Sands #13, The Silent Service #2, Red Tide #3 & #10)

  Ponadto:

  • Pojawiły się nowe modele Tacview 3D od KJohnston (A-12, EA-18G, Boeing ATS, SR-72, YF-23, S-300/400 TEL) oraz zaktualizowano arkusze powiązań
  • Ulepszono sprawdzanie integralności zarejestrowanych plików DB.

  • NAPRAWIONO: Możliwość tworzenie wielu misji o tej samej nazwie.

  • DODANE: #13784: GUI QoL 1.1 (Dodaj nową misję)

  • DODANE: #13787: GUI QoL 1.2 (edytor misji)

  • NAPRAWIONO: #14202: Przeklinam operatorów ASAT! Problemy z DLZ utrzymują się

  • TWEAK: Umieszczenie mobilnego obiektu w trudnym terenie wyświetla ostrzeżenie

  • NAPRAWIONO: #14472: Brak możliwości dostosowywania kolumn w wyskakujących okienkach

  • NAPRAWIONO: Problem z celownikiem pionowym z bombami naprowadzanymi przez EO bez zasilania (naprawia problem z samouczkiem uderzania bombami KAB)

  • NAPRAWIONO: Rozbieżność wieku i czasu kontaktu

 

Z tego co zauważyłem aktualizacja ta nie jest dostępna w wersji Steam. Należy samemu sobie pobrać aktualizację, a następnie zastąpić pliki w katalogu gry. Aktualizację znajdziecie pod adresem: CMO v1.04 Update - Build 1147.39 (matrixgames.com)

Comments powered by CComment